Teamsaanzet
  Scholing en coaching van zelfsturende teams

Planning en aanvullende informatie voor deelnemers

Groep C-2018-2019  Gestart
Vrijdagen van 09.00 – 17.00 uur
1. 19 oktober 2018
2. 16 november
3. 14 december 2018
4. 18 januari 2019
5. 8 februari 2019
6. 8 maart 2019
7. 12 april 2019
8. 10 mei 2019 met eindopdracht tot 21.30u
9. 12 juli 2019 borging en diploma-uitreiking

Coaching*: 3 maal 1 uur via inschrijflijst op de volgende dagen

1.  29 of 30 november
2.  12 of 13 februari
3.  3 of 4 april


Groep A-2019-2020 Gestart
Vrijdagen van 09.00 – 17.00 uur
  1 15 Februari 2019
2 15 Maart
3 26 April
4 17 Mei
5 14 Juni
6  5 Juli
7  6 September
8  4 Oktober tot 20.00u
9 13 December 2019

Coaching*: 3 maal 1 uur via inschrijflijst op de volgende dagen

1. 28 of 29 maart
2. 22 of 23 mei
3.  3 0f 4 september

Groep B-2019-2020  inschrijving in overleg*

Vrijdagen van 09.00 – 17.00 uur

1. 13 september 2019
2. 11 oktobert 2019
3. 8 november 2019
4. 6 december 2019
5. 10 januari 2020
6.  7 februari 2020
7.  6 maart 2020
8.  3 april 2020 tot 20:00 uur
9.  3 juli 2020 diploma-uitreiking samen met groep C

Coaching*: 3 maal 1 uur via inschrijflijst op de volgende dagen

1 zsm bekend
2 zsm bekend
3 zsm bekend

Groep C-2019-2020  inschrijving gesloten*

Donderdagen van 09.00 – 17.00 uur

1. 12 september 2019
2. 10 oktober 2019
3. 7 november 2019
4. 5 december 2019
5.  9 januari 2020
6.  6 februari 2020
7.  5 maart 2020
8.  9 april 2020 tot 20:00 uur

9. 3 juli 2020: diploma-uitreiking samen met groep B

Coaching*: 3 maal 1 uur via inschrijflijst op de volgende dagen

1 zsm bekend
2 zsm bekend
3 zsm bekend

Groep A-2020-2021  inschrijving open*
Vrijdagen van 09.00 – 17.00 uur

1         24 januari
2         28 februari
3         20 maart
4         24 april
5         22 mei
6         26 juni
7         25 september
8         30 oktober tot ± 19:30 ivm eindpresentaties
9         18 december

Coaching*: 3 maal 1 uur via inschrijflijst op de volgende dagen

1 zsm bekend
2 zsm bekend
3 zsm bekend


Groep B-2020-2021  inschrijving open*
DATA onder voorbehoud van beschikbaarheid van de zaal. Donderdagen van 09.00 – 17.00 uur

1         23 januari
2         27 februari
3         19 maart
4         23 april
5         21 mei
6         25 juni
7         24 september
8         30 oktober tot ± 19:30 ivm eindpresentaties
9         18 december met groep A

Coaching*: 3 maal 1 uur via inschrijflijst op de volgende dagen

1 zsm bekend
2 zsm bekend
3 zsm bekend

* inschrijving op volgorde van binnenkomst.

* Een groep start bij voldoende deelnemers

* Groep  op vrijdagen wordt als 1e ingevuld. Bij voldoende deelnemers starten we Groep op donderdagen als 2e groep.

Overige informatie

Groepsgrootte minimaal 18 maximaal 21
Hoofddocent altijd aanwezig, altijd in samenwerking met
2e docent/trainer/coach. Eventueel aangevuld met acteur of gasttrainer



Literatuur

De volgende titels zijn verplicht (zelf aan te schaffen/lenen).
Zie links voor info.
Aanvullende boeken/artikelen worden door opleider(s) aangegeven.

Titel

Auteur

  •  M. Arendsen Hein
  • T. Van der Heijden
  •  Steven Pont

Aanvullende informatie

Lokatie en tijd opleidingsdagen
1. Alle lesdagen vinden plaats op het volgende adres:
    Elburgerweg 11
    8071 TA Nunspeet
2. Inlooptijd vanaf 8:30, start lesdag stipt 9:00 uur - 17:00 uur
3. Thee, koffie en de lunch zijn op alle lesdagen verzorgd

Voorbereiding 1e dag
Ter voorbereiding van deze eerste lesdag:
1. Lezen uit 'Elke dag TA': Strooks, OVK, 3 P's, Contact contract
2. Artikel 'Definitie van attitude' lezen (download)
3. Een muziekinstrument meenemen
4. Pen, papier of tablet meenemen voor aantekeningen en opdrachten

Lokatie en tijden coaching
1. Alle coaching vindt plaats op het volgende adres:
    Stadsweg 4
    8084PJ  't Harde (Elburg)
2. Planning volgens intekenlijst.


Tijdens de eerste lesdag ontvang je in ieder geval het volgende:
1. Syllabus
2. Deelnemerslijst
3. Intekenlijst en informatie over de coaching
4. Format voor de supervisie

'Spelregels'
- 100% aanwezigheid
- Bij missen van lesdag vervangende opdracht
- Onderling ruilen van groep niet mogelijk

 Examencommissie

  • Robert Teune
  • Els Teune
  • Harm van den Broek
  • Irene de Heer